Ümraniye Kayrak Taşı Satışı

Taş Ustası tarafından tarihinde yayınlandı

Ümraniye Kayrak Taşı Satış

Ümraniye Kayrak Taşı Satış Kayrak taşı kayağan taşı yol kaldırım park bahçe gibi vb alanda sert zemin döşeme, duvar üzerinde kaplama, özelliğiyle sarı, siyah, kırmızı ve gri renklerde kullanılır. Sağlıklı, uzun ömürlüdür.Kesme kayrak taşı Kesme kayrak taşı 30*30 – 40*40 – 20*40 cm ebatda süsleme yada peyzaj işlerinde bahçe içi mekanda süsleme taşı şekli kullanılır. Doğanın insan oğluna sunmuş olduğu en güzel hediyelerden bir taneside kayrak taşıdır. Kayrak’lar hemen hemen 1 çok projede yer alır. Tercih edilmesindeki en büyük etkenlerden 1 tanesi fiyatının her bütçeye uygun olmasıdır.

Ümraniye Kayrak Taşı Satış havuz kenarı, yol, kaldırım, iç mekan tv ünite arkası, kolon, cephe giydirme görevinde dekorasyon elemanı görevinde de talep görür.   

Ümraniye Kayrak Taşı Satış kayrak taş ocakları konusunda oldukça fazla maden ocaklarına sahiptir. Ülkemizde başta Bodrum olmak üzere Denizli, Manisa Sivas gibi vb illerimizde doğal haliyle 20-100 cm arasında kare, dikdörtgen yada elips şeklinde çıkarılır. Doğal ebatta çıkarılan kayrak’lar, üretim tesisinde biçilerek Kesme Ebatlı şekline dönüştürebilir. Kesme Kayrak dış mekan yer döşeme havuz kenarı cephe giydirme 3*20*40 – 4*30*50 – 3*30-60 cm ebatda olur.

Kesme kayrak taşı iç mekan işinde ise 2*5*20 – 2*10*20cm ebatında kalem kayrak ismiyle de bilinmektedir.

  Kullanımı; zeminde döşeme projelerinde beton zemin üzerine 5-10 cm aralığında hafif ıslak harç kullanılarak zemine tek tek dizilerek uyguması gerçekleşir. Kaplama Taşı modeliyle kullanıldığında ise yapıştırma harçla cephe bina su basmanına tek tek dizilir yada fileli şekliyle uygulanır

Ebatlı Kayrak taşı Bodrum Kızılağaç ta bulunan Kayrak taşı ocağımızda plak halinde çıkartılıp atölyelere nakledilir. Atölyelere ulaşan Kayrak taşı atölyede bulunan ekip ve ekipmanlarımızla makineler yardımıyla kesin ve ebatlama işlemi gerçekleştirilir kesin ve ebatlama işlemi yapıldıktan sonra palet denir ve satışa hazır hale getirilir.

 Kayrak Taşı

Ebatlı Kayrak taşı günümüzde  birçok projede kullanılmaktadır ülkemizin en ucra noktasına bile ulaştırırlar profesyonel ustalarımızın yardımıyla villa yürüme yollarında bahçe duvarlarında duvar üstü küpeşte lerde duvar kaplamalarında bina cephe kaplamalarında iç mekan dış mekan her türlü sert zemin uygulamalarında Gönül rahatlığıyla kullanılmaktadır.

Kullanılan bölgelerde uzun ömürlü aşınmadan bozulmadan renk değiştirmeden doğallık sağlamaktadır

HAVUZ KENARI SARI KAYRAK TAŞ DÖŞEME

bodrum kayrak taş duvar kaplama

BODRUM KAYRAK TAŞ DUVAR KAPLAMA


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir