Gebze Taşı

Taş Ustası tarafından tarihinde yayınlandı

    Gebze Taşı Günümüzün modern yapılarının özellikle iç cephe kaplamalarında ve duvar kaplamalarında ve yer döşemelerinde  müşteri projeleri doğrultusunda doğal taşa şekil veren GebzeTaş, sektörün öncüsü konumundadır.Dünya litermadde kullanmadan iş makinaları ile ocaklardan çıkarılmaktadır. Blok halinde çıkarılan kayrak taşları atölyede kesme işleminin ardındanatüründe Gebze Kayrak Taşı (  ) olarak bilinen mermer kalker bloklar, patlayıcı  dekoratif hale getirilerek iç ve dış pazara sunulmaktadır.
   Gebze taşı Çağımızın modern yaşantısında dekorasyon inşaat projelerinin dış ve iç mekân tasarımlarında güncelliğini koruyan bir çalışma. Bu bağlamda Gebze taşı olarak bilinen doğal dekorasyon malzemesi genellikle duvar işçiliğinde estetik görsellik sağlanması işlemlerinde kullanılıyor. Aynı zamanda duvarın ham maddesi olarak bizzat tamamının Gebze taşı kullanıldığı çalışmalar oldukça popüler uygulamaların başında geliyor. Firmamız tarafından profesyonel algoritmalar çerçevesinde atölye işçiliği kalitesinin üst seviyede tutulduğu bir üretim aşamasından geçen. Gebze taşını başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin birçok noktasına sipariş ile gönderebilmekteyiz. En kısa sürede elinizde olacak şekilde nakil sırasında taşların özelliklerini korunması için gerekli tedbirlerin alındığı. Göz alıcı çeşitlerimiz sizlerin beğenisine sunuluyor Gebze taşı gebze’deki ocağımızda günlük 200 metre kaplama 500 metre küpeşte malzemesi kesilmektedir her daim kaplama ve küpeşte malzemesi ocağımızda bulunan kesim atölyemizde mevcuttu
   Topraktan doğal taş kütük halinde olarak katolarla çikarilip vinçlerle arabalara yüklenilir kesim atölyesine getirilir Gebze Taşı istenilen ölçülerde kesimi yapilir.
       GEBZE TAŞI KAPLAMA TAŞI
   Gebze Taşı kaplama taşı Murçlanma bölümüne gelir büyük kompresörlerin yardımıyla yüzeyi murçlanır ve artık o eşsiz güzelik uygulamaya hazır haldedir kalite ucuz değildir ucuz basittir ve dayanılırlığı yoktur siz deyerli müşterilerimize kalite yakışır. gebze taşı demek   kalite demek  bahçenizin baş köşesine ona yer ayırın gebze taşı dayanıklılığıyla uzun ömürlü taş kaplama ma
er katın Gebze doğal taş birçok şekilde sunulmaktadır Gebze taşını nerelerde kullanılır diye sıralarsak en  başta Tabii ki duvar kaplamalarının duvar üstü küpeşte lerindemerdiven basamaklarında Gebze taşı yer döşemeleri ve benzer birçok alanda kullanımı rahat toparlayıcı mekanlara zenginlik katanharika bir doğal taş çeşididir.
gebze taşı ebatlı duvar

gebze taşı kareli yığma taş duvar


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir