Kayrak Taşı Üsküdar

Kayrak Taşı Üsküdar.

4-6 cm kalınlık arası doğal kayrak taşıdır. Canlı ve en doğal renkleriyle kayrağımız sarı ve siyah ağırlıklıdır, farklı tonlarda renklerde çıkar. Türkiye’nin en uygun kayrağı olması, renklerin çok güzel olması, işçiliği kolay olması ve kalın kayrağın çok dayanıklı olması popüler olmasının etkenleridir.

Kayrak Taşı Üsküdar İstanbul Beykoz çavuşbaşı’nda Doğaltaş madencilik te toptan ve perakende satışımız mevcuttur.Kalın Kayrak ince kayrağa göre daha dayanıklıdır bu yüzden Genelde zemin döşemelerde kullanılır. Araba yolunda, yürüme yollarında, taş duvarlarda kullanılır. Ama çeşitli tarz uygulamalar olduğu için barbekü de, tv ünitesi, şömine, cephe kaplamalarında, çeşitli dekoratif yapılardada kullanılır. 

 

Kalın Kayrak taşı

2-4 cm(1 cm nadir) kalınlık arası doğal kayrak taşıdır. Canlı ve en doğal renkleriyle kayrağımız sarı ve siyah ağırlıklıdır, farklı tonlarda renklerde çıkar. Türkiye’nin en uygun kayrağı olması, renklerin çok güzel olması, işçiliği kolay olması ve ince kayrağın hemen hemen her yere uygulanabilir olması popüler olmasının etkenleridir.

İnce kayrak cephe kaplamlarında kullanılır, iç mekan veya dış mekan istenilen heryerde uygulanabilir ve işçiliği kolaydır, tv ünitesi duvar kaplamada, şömine kaplamda, barbekü de, bahçe duvarında, ev kaplamada, bahçe yürüme yolunda, dekoratif amaçlı herhangi bir yapılardada kullanılabilir.

Doğaltaş madencilik sınıfında en iyi hizmet veren Doğaltaş firmalarından bir tanesi. 30’a yakın tecrübeli personelimizle birlikte uygulama hizmeti de siz kıymetli müşterilerimize vermekteyiz.

Kayrak taşı döşeme
Kayrak taşı yer kaplama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir