Kayrak Taşı

tasisleri tarafından tarihinde yayınlandı

Kayrak Taşı

   Kayrak taşı 1990’dan günümüze bu taşı üretmekte olan Türkiye’nin Öncü markalarından biri olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Bu taş bir kaya parçasıdır. İç ve dış duvar kaplaması olarak kullanılan; şömine, barbekü, park , bahçe, fırın ve baca gibi yerlerin kaplamasında sık sık kullanılır. Yıllarca koruma kapasitesine sahip olan bu taş yaz aylarında soğuk kış aylarında ise sıcak tutma özelliğine sahiptir. Çok farklı renk ve tonları sahiptir. Ve diğer doğal taşlara göre maliyet konusunda çok düşüktür. Ayrıca bu taşın yapıldığı mekanlar oldukça doğal,estetik ve şık görünür.

NASIL DÖŞENİR

   Kayrak taşı nasıl döşenir sorusu belki de en merak edilen sorular arasındadır. Evlerini Bu taştan aksesuar yapmak isteyenler daha işe başlamadan doğal taş nasıl döşenir gibi bir soru sorarlar. Fakat bu taş o kadar da zor bir işlem ile uygulanmaz. İşçiliği kolay olduğu gibi kırılma yada çatlama Sıkıntısı da yaşanmaz. Rahatlıkla kullanılabilen bu taş nasıl döşenir gibi bir dertte ortaya çıkarmaz.

KAYRAK TAŞI

Günümüzde kesilerek plak taş olarak da üretilen bu taş aşınma direnci ve atmosferik şartlara dayanımı nedeniyle tercih edilmektedir. Dış zemin döşemelerinde dış cephe kaplamalarında bakım gerektirmemesi nedeniyle yoğun olarak kullanılır.

Günümüzde doğal taşın alternatifi çoğalmasına rağmen kayrak taşı dış mekanlarda estetik ve doğal bir hava kattığından dolayı park, bahçe, duvar kaplama ve yer döşemelerde sıkça kullanılmaktadır. Taş kaplama ve döşeme olarak satılmaktadır. Kaplamalık kayrak taşı 2-3 cm kalınlığında olup 1 tonu ile ortalama 13 m² alan kaplanabilir. Döşemelik kayrak taşı 4-6 cm kalınlığında olup 1 tonu ile ortalama 8 m² alan kaplanabilir.  Siparişleriniz için dogaltasisleri ile iletişime geçiniz. Mekanınızı yazın serin, kışın sıcak tutar. Ayrıca bu taş kaymama özeliğine sahiptir.

  Bu taşın kullanımı her türlü yapı sektörünün iç ve dış alanlarında şömine, barbekü, bahçe duvarları ve benzeri düzenlemelerinde bir yapı malzemesi olarak kullanılan bu taş, kullanıldığı her yere sağlamlık, uzun ömür ve dekoratif bir görünüm katar.

Kalite Politikamız

DOGALTASİSLERİ olarak kalite politikamız, DOGALTASİSLERİ ailesinin taahhütleri çerçevesinde faaliyet göstermek ve aşağıdaki temel prensipleri herkesin ortak sorumluluğu olarak hayata geçirmektir.

• Hizmet verdiğimiz sektörde; Türkiye’nin girişimci, lider, gelişime odaklanmış, kurumsallaşmış firma yapısına sahip olmak,
• Uluslararası standartlar ve mevzuat koşulları ile uyumlu bir kalite yönetim sisteminin, DOGALTASİSLERİ amaç ve hedefleri doğrultusunda etkin olarak kullanılmasını sağlamak,• Toplam Kalite Yönetimi düşüncesi ile sistemlerimizi ve süreçlerimizi müşteri beklentilerini de esas alarak sürekli iyileştirmek, müşteri odaklı hizmet, kurumsal-toplumsal sorumluluk anlayışı, kurum içinde ve dışında güvenilir ve saygın ilişkiler kurmak, lider olmak ve geleceği kurgulamak,

• Etkin yönetim , iletişim ve eğitim olanaklarından yararlanan çalışanların bilinçli katılımı ile, tüm ürün ve servislerde müşteri gereksinimlerini zamanında ve yüksek verimle karşılamak ve sürdürmek,
• Müşteri ihtiyaçlarına cevap verecek kaliteli ve sürekli yeni ürünler üretmek,
• İş ve kaynak yönetiminde süreç odaklı bakış açısı ile, sürekli gelişme hedeflerini yaygın katılımla gerçekleştirmek

borum kayrak taşı şömine

BODRUM KAYRAK TAŞI DUVAR VE ŞÖMİNE

 


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir