İstanbul’da Traverten

 

İstanbul’da Traverten İstanbul da Traverten Beykoz çavuşbaşı’nda Doğaltaş madencilik te toptan satışı yapılmaktadır.

   Traverten taşının krem renkli olanı traverten mermeri doğal taşların en yaygın olarak kullanıldığı yerlerin başında cephe kaplamalar,zemin döşeme, basamak merdiven uygulamaları, gelmektedir. Traverten homojen yapıştırma yönünden sağlam bir yapıya sahip olduğu için.Villa cephe, zemin döşem, restaurant cafe, apartman girişi, cephe bina kaplama, iş hanı iç döşemeleri, avm gibi tüm cephe ve. Duvar uygulaması mekanik ve yapıştırma olarak. Dış cephe giydirme uygulamalarıda kullanılan bir diğaltas  malzemesidir. çalışmalarımızı takip edip bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çavuşbaşı’nda traverten deposu olarak ülkemizin birçok bölgesine hizmet vermekteyiz. Bugüne kadar yapmış olduğumuz hiçbir işte sıkıntı yaşamamış, ve alnının akıyla işinden işini teslim etmiştir. 30’a yakın tecrübeli personelimizle her türlü uygulama hizmeti vermekteyiz. Travatan yaptıracağınız bölgeye karar veriyorsunuz sonra yapmanız gereken tek şey çavuşbaşındaki Doğaltaş madencilik ee uğramaktır.

İstanbul’da Traverten taş çok özel bir doğal taştır, kendinden delikli bir yapıya sahiptir. Geniş ürün çeşitliliği ile evinizin pek çok farklı noktası için kullanılabilmektedir. Birçok farklı traverten taş türü; özellikle son günlerde kaplama, döşeme, lavabo ve havuz kenarı gibi farklı formlarda kullanılır ve fiyatları projeye göre değişir.

Traverten sadece kuru zeminler için değil, ıslak zeminler içinde kullanılabilmektedir. Farklı türleri, banyo tuvalet ve mutfak zeminleri ile yüzeyler için tercih edilmektedirler. Traverten fiyatları seçilen ürünün boyutuna, kalınlığına ve de türüne göre değişmektedir, en iyi kalite ile hizmetinize sunulmaktadır. Kesim türü olarak; Amerikan kesim traverten, eskitme traverten, açık ya da ince olarak kullanılabilir

Ebatlı traverten
3 santim kalın 30 x 60 lira ver tel
Patlatma traverten
Patlatma traverten on cm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir