Bodrum Kayrak Taşı

Taş Ustası tarafından tarihinde yayınlandı

     Bodrum Kayrak Taşı

Bodrum Kayrak Taşı Bodrum Kızılağaç bölgesi’nde bulunan Kayrak Taş ocağımızda haftanın 7 günü hızlı bir şekilde üretim devam etmektedir.

Bodrum Kayrak Taşı birçok amaçla kullanılmaktadır Kayrak taşı kaplama Kayrak taşı döşeme Kayrak taşı bahçe duvarı kaplama Kayrak taşı küpeşte Kayrak taşı Dalyan duvar sıralı duvar yağma taş duvar birçok amaç için kullanılmaktadır.

Bodrum Kayrak taşı son zamanlarda ebatlanarak ebatlı Kayrak taşı üretimi atölyelerimiz de yapılmaktadır bu ebatlı Kayrak taşları 5 santim 10 santim 15 santim 20 santim şeklinde ölçülen dirilerek satışa hazır hale getirilir Kaplama Kayrak Taşı

Siyah sarı kırmızı beyaz ve daha bir çok renk seçeneğine sahip olan kayrak taşı binaların iç ve dış cephe yüzeylerinde bahçe duvarlarında ve merdiven basamaklarında kullanılabilmektedir. Cephelerin yüzeylerine uygulanan kayrak taşı kaplama olarak adlandırılmaktadır. Kalınlığı bir ile dört santim arasında değişmektedir. İlk uygulandığı andan itibaren bakım ve temizlik gerektirmemektedir. Kaplama tercihe bağlı olarak ister doğal ebatları istenirse de belirli ölçülerde kesilip kullanılabilmektedir. Kaplama  kayrak taşı binanızın görünümüne modern ve güçlü bir hava katmaktadır.

Her çeşit yer döşeme duvar kaplama ev dekorasyonu ve bahçe düzenleme ürününü bulabileceğiniz adres bodrum kayrak doğal taşçi ek olarak siz değerli müşterilerimize sadece ürünü satmakla kalmıyoruz anahtar teslim işlerle hizmetinizdeyiz.

Siyah sarı kırmızı beyaz ve daha bir çok renk seçeneğine sahip olan kayrak taşı binaların iç ve dış cephe yüzeylerinde, zemininde, bahçe duvarlarında ve merdiven basamaklarında kullanılabilmektedir. Cephelerin yüzeylerine uygulanan kayrak taşı kaplama olarak adlandırılmaktadır. Kalınlığı bir ile dört santim arasında değişmektedir. İlk uygulandığı andan itibaren bakım ve temizlik gerektirmemektedir. Kaplama kayrak tercihe bağlı olarak ister doğal ebatları istenirse de belirli ölçülerde kesilip kullanılabilmektedir. Kaplama kayrak taşı binanızın görünümüne modern ve güçlü bir hava katmaktadır

Her çeşit yer döşeme duvar kaplama ev dekorasyonu ve bahçe düzenleme ürününü bulabileceğiniz adres bodrum kayrak doğaltasisleri.com’dur. Ek olarak siz değerli müşterilerimize sadece ürünü satmakla kalmıyoruz. Anahtar teslim işler için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Kategoriler: KAYRAK TAŞLAR

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir