Kayrak Taşı Satış Yeri

Kayrak Taşı Satış Yeri.İstanbul Beykoz çavuşbaşı’nda Doğaltaş madencilik te toptan ve perakende satışımız mevcuttur. Doğaltaş madencilik hizmette sınır yoktur.

Bodrum Kızılağaç ta bulunan Doğaltaş madenciliğe ait doğal taş ocağında Kayrak taşı üretimi 7/24 yapılmaktadır. Ülkemizin birçok bölgesine Kayrak taşı sevkiyatı yapılır. 2 santim ile 4 santim arası kaplama Kayrak taşı olarak istiflenir. 4 santim ile 6 santim arası yer döşeme Kayrak taşı olarak istiflenir. Bir ton Kayrak taşında 2 santim ile 4 santim olan kaplama malzemesinin de ortalama 13 ile 14 metrekare alan kaplama yapılır.

Kayrak Taşı Satış Yeri 1 ton kalın kayrakta ortalama 8 ile 10 metrekare alan kaplar. Bir palette yaklaşık iki buçuk ton ağırlığındadır. Ton bazında ve metrekare satışımız mevcuttur. Aynı zamanda İstanbul Beykoz çavuşbaşı’nda parekende satış yerimiz de mevcuttur. 30’a yakın tecrübeli personelimizle uygulama hizmetide vermekteyiz. Doğaltaş madencilik olarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmuştur. Bu sebeple birçok Doğaltaş müşterisi Doğaltaş madencilik yetkilileri ile irtibata geçip Doğaltaş ihtiyaçlarını Doğaltaş madencilik t gidermektedir ler.

AÇIKLAMA

İnşaat sektöründe taşlar, dış yüzey şekillerine göre kullanılmaktadır. Kayrak taşının yüzeyi kendiliğinden yarılmış ve pürüzlü olduğu için dış kaplama alanlarında tercih edilen bir taş türü olmuştur. Farklı alanlarda, farklı isimler ile bilinmektedir. Jeolojik olarak, volkan külleri, silt taşı ve çamur taşı bileşimlerinden oluşmaktadır.

Toplum arasandı, arduvaz, slate ya da kayağan taşı olarak bilinmektedir. Er-ga madencilik olarak ocaklarımızda, özel işlemler uygulayarak çıkartıyoruz. Tamamen doğal bir taş türüdür ve farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. Sarı, siyah, gri, kahverengi, yeşil, bordo, kirli beyaz gibi renkleri karışımı ile oluşan bir taş türüdür.

Kayrak taşı stok
Kayrak taşı stok durumu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir